UCS Turkey

Monitoring Nedir?

Monitoring uygulaması,   operasyon verilerinizi basit, hızlı ve anlaşılır şekilde, web tabanlı bir arayüz ile görüntülemenizi sağlar. Bu şekilde gün içerisinde toplanan karşılaştığınız verileri hızlıca analiz edebilir ve kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde operasyon yükünüz kayda değer şekilde azalır.

Monıtorıng

MONITORING SİZE NE SAĞLAR?

Monitoring, kurum içi birçok kaynaktaki verinin (CRM-ERP-Santral-Operasyonel) tek bir ekrandan görüntülenmesini sağlar. Siz de tek ekran yardımıyla bu verileri doğru ilişkiler kurarak birleştirebilir ve anlık olarak izleyebilirsiniz.
Monıtorıng
Monıtorıng

Elde ettiğiniz veri kaynaklarının yetkinliklerine göre birçok data kaynağından (Web servis-DB-mesaj kuyrukları) Monitoring’e data gönderebilirsiniz. Bu sayede verileri izlemeniz ve analiz etmeniz kolaylaşır. 

Belirli kişilerle paylaşmak  istediğiniz verileri (satış verileri, üretim verileri vb.) veri bazlı yetkilendirme modeli ile sadece ilgili kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede verilerin gizliliği ve güvenliği sağlanır.

Monıtorıng
Monıtorıng
Tablolar ile çalışmayı sever misiniz? Monitoring’in online pivot özellikleri ile görmek istediğiniz veri eşlemesini anında elde edebilirsiniz. Bu özellik işinizi hızlandırmak ve daha verimli hale getirmek için size avantaj sağlar

Data işleme sistemlerinde büyük verileri işlerken zaman çok önemlidir ve sizin hıza  ihtiyacınız var ise Monitoring’in In-Memory teknolojisi size çok uygun. In Memory teknolojisi ile büyük miktar veriler çok hızlı şekilde işlenerek kullanıcılara sunabilir. Bu da size zaman kazandırır.

Monıtorıng

Bize danışmak
ister misiniz?