UCS Turkey

Çeyrek asırlık tecrübemiz ve teknik açıdan tam donanımlı ekibimizle size en iyi Genesys bakım destek hizmetini vermeyi vadediyoruz! Platformunuz için kesintisiz teknik destek ve bakım hizmeti sunarken, sahip olduğunuz Genesys ürünlerinden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlıyoruz. Genesys Gold Partner’i olarak sizlere kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz.

Size Hangi Bakım ve Destek Hizmetlerini Sunmayı Vadediyoruz?

ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ

Bakım süresi boyunca Genesys ve UCS ürünlerinin güncel versiyonlarını teknik ekiplerinizle planlayarak uyguluyoruz.

ARIZA DURUMLARI

Genesys ve UCS bileşenlerinde oluşabilecek sistem arızalarında sizlerin tercihine göre 5×8 ya da 7×24 destek veriyoruz. Arıza hallerinde karşılıklı  belirleyeceğimiz SLA ve kesintisiz iletişim ile çözüm üretiyoruz.

PERİYODİK SİSTEM KONTROLLERİ

Yıl içinde 3 ay aralıklar ile sistemlerin periyodik bakımların yapılmasını sağlıyoruz. Böylelikle sorun daha ortaya çıkmadan gerekli önemleri alıyor ve hizmet kesintisi yaşamanızın önüne geçiyoruz.
Periyodik bakım kapsamında aşağıdaki işlemleri uyguluyoruz:

          • Sistem loglarının incelenmesi,
          • Sistem alarmlarının incelenmesi ve giderilmesi,
          • Uygulama servis ve bileşenlerinin performans incelemesi,

ÜRETİCİ İLE İLERİ SEVİYE ARIZA TAKİBİ

Yerel kaynaklar ile sorunun çözülememesi ve konunun üreticiye aktarılması gerektiği durumlarda çözüm sürecini üretici firmaya arıza kaydı açarak iletmek bizim sorumluluğumuzdadır. Üretici ile ilerletilen çözüm sürecinde, yüksek teknik bilgimizi kullanarak sizin adınıza en uygun çözüme ulaşmayı garanti ediyoruz.

İLETİŞİM VE DESTEK YÖNTEMLERİ 

Bakım destek süreci boyunca 7×24 uzaktan ve yerinde destek verilmektedir. Uzaktan erişimlerde sizlerin uygun gördüğü bağlantı yöntemleri kullanılmaktadır. Ayrıca UCS arıza takip sisteminde sizin için bir hesap açılarak arıza bildirimlerinin doğrudan yapılması ve süreci izlemeniz sağlanmaktadır.

Bize danışmak
ister misiniz?