UCS Turkey

FISSCOS Nedir?

FISSCOS çözümü; saha  personelinin müşteri ile temas etmesi gereken durumlarda, iletişimin kurum kuralları ve kalitesi çerçevesinde gerçekleşmesini sağlar. FISSCOS’un numara gizliliği özelliği ile müşteri ve saha personeli birbirlerinin iletişim bilgilerine erişmeden, ihtiyaç duyulan her an karşılıklı iletişime geçebilirler. Birbirlerine ulaşamadıkları durumda sesli mesaj bırakabilirler. Tüm görüşmeler ses kayıt sistemi ile kayıt altına alınır ve müşteriniz ile saha personeliniz arasındaki iletişimi kalite süreçleri ile iyileştirebilirsiniz. Ses analizi çözümü ile tüm görüşmeleri çözümleyebilir ve kalite değerlendirme süreçlerinizde müşteri taleplerini ve personelin sunduğu çözümleri çok daha kolay ve verimli bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Çağrı bazlı olarak topladığımız raporlama verisi ile hangi müşteriniz, hangi personel ile, ne sıklıkla, ne kadar süre görüşmüş analiz edebilirsiniz.

FISSCOS
FISSCOS

FISSCOS Neler Yapar?

FISSCOS çözümü ile müşterilerinizin personeliniz ile sadece güncel sipariş, talep ve benzer konularda bir araya gelmesini sağlayarak bunun dışındaki durumlarda kurumunuzun diğer iletişim kanallarına yönlendirme yapmasını sağlayabilirsiniz. Böylece müşterinize ve personelinize doğru yapılabilecek konu dışı işlem ve taleplerin önüne geçebilirsiniz.

Saha personelinizin mobil uygulamaları ile de FISSCOS çözümümüzü entegre ederek:

• GSM üzerinden arama süreçlerinizi kolaylaştırarak tek tuşla müşterinize arama başlatabilirsiniz,
• Görüşmelerinizi internet üzerinden sağlayıp hat maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Bize danışmak
ister misiniz?