UCS Turkey

UCP Nedir?

Kurumunuzdaki farklı teknolojiler ile geliştirilmiş uygulamaları birbirleri ile çok kolay haberleştirebileceğinizi biliyor musunuz? UCS tarafından geliştirilen Unified Communication Platform ile özel bir protokol üzerinden .Net, Java ve web teknolojileri ile geliştirilmiş  uygulamalarınızın anlık mesajlaşma ile birbirlerine entegre edilmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamalarınızı entegre etmek için yüzlerce web-servis yazmanıza veya orta katmanlarda her sene servis temizliği yapmanıza gerek kalmaz. Web-servis yazmak yerine uygulamalarınızı haberleştirmeyi deneyin.

UCP sayesinde CRM uygulamanızı santral uygulamalarınız ile, İK uygulamalarınızı kurumsal operasyon uygulamalarınız ile hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Uygulamalarınız arasında bir iletişim platformu olarak yer alan UCP sayesinde uç uygulamalarınızdaki güncellemelerden entegre olan diğer uygulamalarınız etkilenmez ve böylece iş sürekliliğini üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

UNIFIED COMMUNICATION PLATFORM

UCP NELER YAPAR?

CRM uygulamanıza çağrı  merkezi entegrasyonu için telefon fonksiyonlarını eklemenizi sağlar. Çalışanlarınız CRM ön yüzünden; gelen çağrıları cevaplayabilir, iletebilir veya konferans düzenleyebilir, ses kaydı başlatabilir, durdurabilir, mikrofonunu kontrol edebilir. Veya belki sadece Click-To-Call yapabilirler.

UNIFIED COMMUNICATION PLATFORM
UNIFIED COMMUNICATION PLATFORM

ERP uygulamanız için dış  sistemlerden gelecek anlık veriler ile küçük Dashboard’lar oluşturabilir ve aynı anda birçok dış sistemden tek bir protokol ile anlık sorgularla veri toplayabilirsiniz.

İşe yeni giren çalışanlarınızın kurumunuzdaki sistemlere anında tanımlanmasını sağlar. İK sisteminize kişinin girişini yaptığınız anda tüm ilişkili sistemlerde kullanıcı  tanımlarının oluşmasını sağlar.

UNIFIED COMMUNICATION PLATFORM

Bize danışmak
ister misiniz?