UCS Turkey

Video Contact Center Nedir?

Günümüzde yapılan anketlerde, müşterilere görsel imajlar gösterilerek yaşanılan duyguların canlandırılması doğru sonuçların alınmasına büyük ölçüde katkı sağladığı anlaşılmıştır. Yapılan bütün teknolojik ürünler, görsel kullanımlar ile müşterilerle etkileşime geçmenin yollarını aramaktadır. 

İletişim merkezleri de artık görsel iletişimin bir parçası haline geldi. UCS’nin sunduğu Video Contact Center çözümü yedekli ve ölçeklenebilir altyapısı, görüntü kalitesi, entegre kanal yönetimi ile müşterilerinize daha etkin temas etmenizi sağlayacak.

Vıdeo Contact Center
Vıdeo Contact Center

Finans Sektörü:

Finans sektörünün en güncel trendi olan KYC (Know Your Customer) süreçlerinizi UCS Video Contact Center çözümü ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.   Görüntülü görüşme sürecinde hem müşterinizi doğru bir şekilde tanır, hem de yetkili personelin firmanızı bilgi güvenliği politikalarınıza uygun şekilde temsil ettiğini gözlemleyebilirsiniz.

Müşteriniz mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden başvurusunu yaptıktan sonra çağrı merkezi ekranlarına aktarılarak Dijital Müşteri Edinim Sürecini başlatabilir. 30 dakika ortalama süre ile herhangi bir merkeze/şubeye gitmeden müşteri kazanımı sağlayabilirsiniz.

Biyometrik doğrulama teknolojileri ile müşterinizi doğrulayabilir, NFC, OCR çözümleri ile müşterinizin kimlik bilgilerine erişebilirsiniz.

Sigortacılık:

Hasar durumlarında müşterinizin yanı başında olun! Küçük çaplı hasarlar ve acil durum çağrılarında müşteriniz ile görüntülü görüşerek anında durum tespiti yapabilir, hasar durumunu belgeleyebilirsiniz.

Görüntülü iletişim merkezi temsilcileriniz yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile olay anını kayıt altına alıp şirket arşivinize aktarabilir.

Belge paylaşımı ve dijital imza ile müşterilerinizden anında onay alıp süreçlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Vıdeo Contact Center
Vıdeo Contact Center

Tele Sağlık:

Sağlık hizmetlerinizi kurumunuzun duvarları ile sınırlamayın. Hastalarınızı uzmanlar ile her an buluşturabilirsiniz. Görüntülü görüşme ile aşağıdaki hizmetleri hızlı ve etkili şekilde sunabilirsiniz.

  • Önleyici Sağlık Hizmetleri
  • Psikolojik Danışmanlık
  • Ön Teşhis
  • Yaşlı Bakım Hizmetleri
  • Kontrol Muayeneleri

Uzaktan Destek Hizmetleri:

Saha personelinizin ulaşım masraflarından tasarruf edebilirsiniz. İlk seviye arıza tespit ve müdahale işlemlerini müşterinize uzaktan yaptırabilirsiniz. Hem saha personelinizi gerçek uzmanlık gerektiren işlere yönlendirebilir, hem de müşterilerinize hızlı çözüm sunarak memnuniyetlerini artırabilirsiniz. Uzaktan çizim ve işaretleme teknolojisi ile müşterilerinize destek olabilir ve yol gösterebilirsiniz.

Vıdeo Contact Center

Bize danışmak
ister misiniz?