UCS Turkey

UCS Kimdir?

UCS olarak; 2011 yılında, kurumsal çağrı merkezlerine yazılım çözümleri üretmek amacıyla kurulduk. Donanım kökenli çağrı merkezi altyapı sistemlerinin, kurumlar ve müşterileri arasındaki iletişim ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz olduğunu ve en iyi müşteri deneyimini ancak yazılım temelli sistemlerle karşılanabileceğini görerek, bu konuya öncülük etmek istedik. Bu sebeple UCS; bir çağrı merkezi teknolojileri şirketi olarak değil, bir yazılım evi olarak kuruldu.

Yazılım geliştirme konusundaki 25 yıllık deneyimimiz ve her biri kendi alanında uzman kadromuzla, farklı şirket ve çalışan kültürlerine hızlı adapte olduk. 10 yıl önceki heyecan ve dinamizmi hiç kaybetmedik. Her yeni müşterimiz ile biz de yenileniyor ve onlara kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. 

Geliştirdiğimiz yerli yazılımlarımız ve bununla birlikte 2012 de başladığımız Genesys iş ortaklığımızda bugün, Gold partner olarak sadece Türkiye’ de değil Avrupa, Azerbaycan ve Umman’da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hakkımızda

Misyonumuz

Çağrı merkezi sektöründe müşterilerimize entegre ve özelleştirilmiş yazılım çözümleri; hızlı, esnek, kaliteli destek hizmeti; sektörel ve teknolojik danışmanlık hizmeti sunarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için «Değer Sağlayıcı» olmak. 

Hakkımızda

Vizyonumuz

Müşterilerimize maksimum faydayı sağlamak için en uygun ürünleri bulmak, 
entegre halde çalışmalarını sağlamak ve bu şekilde sektördeki çözümlerle ilgili verimsizlik alanlarına çözüm üretmek.

Hakkımızda

Ödüller

Hakkımızda

Referanslar

1 +

Seatte Hizmet

1 +

Başarılı Proje

1 +

Sektör tecrübesi

Biz Kimiz?

Hakkımızda
UĞUR SOYDAL
Kurucu Ortak / Genel Müdür
UCS' in fikir babası… Geminin kaptanı, ekibin mentoru, keskin nişancısı! Karmaşık sorunlara kimsenin bakmadığı bir yerden bakar, hızla analiz eder, nokta atışı çözümler üretir. Adalet terazisi hassas, meraklı, akılcı, doğuştan lider... Satranç oynamayı, ata binmeyi bir de tekneleri çok sever.
Hakkımızda
KENAN CAN İYİDOĞAN
Kurucu Ortak
UCS’in yaramaz çocuğu... Ekibin akıl hocası, yol göstereni… Nükleer enerjiyle çalışır. 30 senedir boş zamanlarında sorunları kolaylaştıran mükemmel çözümler yazar. Heyecan ve coşkusu hiç azalmaz. Yemek pişirmeye dair her konuyla ilgilenir. Master Chef! Denizi, güneşi, doğayı ve motosikletleri sever.
Hakkımızda
AHMET GÖKALP ERGEÇ
Kurucu Ortak / Profesyonel Hizmetler Direktörü
UCS’ in bilgesi… Ekibin sağduyusu, deniz feneri misali rotasını aydınlatanı, rehberlik edeni. İşinde üstat mertebesinde olmasına rağmen, “hala öğreniyorum” diyecek kadar mütevazidir. Hoşgörüsü, adalet duygusu ve sabrıyla herkesin rol modelidir. Herşeyi merak eder, fotograf çekmeyi, ritim çalmayı sever
Hakkımızda
İLKAY KATIRCIOĞLU
Müşteri İlişkileri ve İş Geliştirme Direktörü
UCS’in çok bileni…Ekibin herşeyden anlayanı, her derde devası… Mekanın gediklisi! On parmağında on marifetlisi! Buralarda herşey ondan sorulur. Civa gibidir; ihtiyaç halinde 3’e , 5’e hatta 15’e bölünebildiğine dair rivayetlerin doğruluğu kanıtlanmıştır. Gurme! Karavancı! Gezmeyi, görmeyi, eğlenmeyi sever!
Hakkımızda
MEHMET ORHAN
Yazılım Direktörü

Uzmanlıklarımız

Aşağıdan ihtiyacınız olan hizmeti bulup bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bulut Müşteri Deneyimi ve Çağrı Merkezi Çözümlerinde Dünya Lideri Genesys ile Gold Partner Olarak Hizmetlerimize Devam Ediyoruz.

Hakkımızda