UCS Turkey

Reporting Suite Nedir?

Operasyonlarınızda geçmişten gelen verileri gün içindeki veriler ile doğru bir şekilde  kıyaslayabilmek, anlık stratejik kararların daha doğru alınmasına yardımcı olur ve verim artışı sağlar.

Reporting Suite, kurum içi birçok kaynaktan data toplayarak yetkilendirme bazlı gösteren bir önyüz programıdır. İhtiyaçlara göre konfigüre edilebilir esnek raporlama sağlar.

Bu ürün ile çağrı merkezinizin gün içi verilerini diğer dış kaynaklardan alınacak veriler ile de birleştirerek operasyon hakkında çok daha detaylı bir içgörüye sahip olabilirsiniz.

Reportıng Suıte

ReportIng SuIte Neler Yapar?

Stored Procedure’ler  üzerinden esnek ve dinamik raporlar hazırlamayı sağlar. Raporunuzda, iş birimi talepleri doğrultusunda projelendirilip oluşturulacak data setlerini Reporting Suite’in pivot tabloları ile istediğiniz gibi  şekillendirebilirsiniz. Pivot üzerinde oluşturduğunuz rapor taslaklarınızı daha sonra da aynı kriterlerde rapor oluşturabilmek için kaydedebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç duyulan her bir rapor için gereken geliştirme süresini minimize eder.

Reportıng Suıte
Reportıng Suıte

Genesys yetkilendirme  entegrasyonu sayesinde tüm raporlarınız veri bazında yetkiye uygun şekilde üretilebilir. Böylece aynı rapor şablonu ile farklı operasyonlardaki farklı ekipleri yöneten ekip liderleri sadece kendi yetkili oldukları operasyonun verisine erişebilir.

Dilerseniz raporlarınızı Excel, PDF veya HTML olarak dışa aktarabilir, düzenli olarak belirli gruplara gönderimini sağlayabilirsiniz. Özellikle büyük boyutlu raporların mümkün olan en küçük dosya boyutu ile csv formatında indirebilirsiniz.
Reportıng Suıte

Bize danışmak
ister misiniz?